Hakkımızda

İyi Yönetim uzakları yakın eder.yakındakileri mutlu eder.huzur verir.bir çok yükten sizi kurtarır.


Sitenizin Yönetimi Profesyonel OlarakBizim Tarafımızdan YapıldığındaSize Sadece Keyfini Sürmek Kalır

Proje Detayları

Hazırlamakla yükümlü olduğunuz işletme projesi ve detaylarından ve kabul görmesi için yapmanız gerekenlerden kurtulacaksınız.

Resmi Evrak

Yukarda sayılan Apartman hizmet görevlilerinizin işe giriş ve çıkışlarında Bölge Çalışma Müdürlüklerine verilecek resmi evrakları tanzim etmekle uğraşmayacaksınız.

Yangın Güvenlik

Binamızı sigorta yaptırdık mı, yangın tüplerimiz dolu ve kullanıma hazır mı diye dert etmeyeceksiniz.

Tamir Teknik

Apartmanın ihtiyacı olduğunda asansörcü, elektrikçi, tesisatçı gibi ustaları aramayacak yapılan işin düzgün yapılıp, yapılmadığını kontrol için ustaların başında beklemeyeceksiniz. Bunu sizin yerinize biz yapacağız.

Ortak Alanlar

Ortak kullanım alanları olan, çatınızın akması, merdiven boşluğunun boyatılması, dış cephenin boyatılması işleri yaptırılacağında fiyat teklifleri, bu teklifi veren firmaların güvenilirliği, en uygun fiyata en kaliteli şekilde kime yaptırılacağı bizim tarafımızdan hazırlanacak, teklifler size gelecek siz karar vereceksiniz.

Yıllık Toplantılar

Yıllık Olağan ya da Olağanüstü toplantılarınızın usulüne uygun yapılması ve alınan kararların kanun karşısında dayanaklara dayanması konusunda bir kuşkunuz kalmayacak. Alacağınız kararlar K.M.K ‘na uygun olacak ve kanunen takibi kolay olacak.
0
+
Mutlu Müşteri
0
Yıllık Deneyim
0
Yönetilen Konut
0
+
Çözülen Sorun

Neden Profesyonel Yönetim.

Sakarya / Karasu Konut Yönetimi; Kat Mülkiyeti Kanunu’nun getirdiği ve Anagayrimenkulün yönetilmesiyle ilgili her türlü duruma karşı gerekli hukuki bilgi, mali, alt yapı, özel beceri ve sorumlulukların bilincindeyiz.

Site yönetiminin daha kolay işlemesi için gerekli site yönetim programını en verimli şekilde kullanırız.
Gelir ve giderlerin işletme defterine düzenli olarak işlenmesini sağlar, dış ve iç denetime açık tutarız. Her bir daire için kat maliklerinin ve kiracıların borç ve alacak durumlarını takip ederiz

Yönetim Yeterliliklerimiz

Bina Yöneticiliği
100%
Hukuki İşlenler
100%
Resmi İşlemler
100%
Ödemelerin Takibi
100%

Yönetim Anlayışımız

Strateji
Planlama
Yönetim
Başarı
WhatsApp chat