Hizmetlerimiz

Tüm ÇözümlerimizProfesyonel Yönetimin Gerekliliği

Değişen dünya ile birlikte çok katlı binaların oluşması, bu binalarda toplu halde yaşayan insanların kullandıkları ortak alanların yönetilmesini gündeme getirmiştir.

Uygulamada her seneyeni bir kişi yöneticilik görevini üstlenmekte; eski yönetici görevini devir ederken, sadece mali devir yapmakta, birikim, deneyim ve öngörülerini yeni kişiye aktarmamakta veya aktarmak istememektedir.

Amatör yönetici, ya teknik işlerden anlayıp bütçe yönetimini bilmemekte veya her ikisinden de anlayıp planlama ve insan kaynağını doğru kullanmayı başaramamakta, yahut sorun çözme yöntemlerinde çağdaş araç ve gereçleri kullanamamaktadır.

bu lüksü seveceksiniz...


Avantajları Nelerdir ?

Yaşam alanlarınızda profesyonel bir yönetime geçmeye karar verdiyseniz, profesyonel yönetimin avantajlarını bilmelisiniz. Profesyonel bir yönetime geçilen konutlarda bunlar apartmanda olsa site de olsa çok büyük yükler omuzlarınızdan alınacaktır.

Bilinenin aksine çok makul fiyatlarda alabileceğiniz bu hizmetler karşılığında komşularınız ile tamamen eşit haklarda ve eşit paylarda sorumluluk alacaksınız.

Birinci olarak apartman masrafları konusunu ele alalım. Oturup bir apartman toplantısı yaptığınızda boş daire, kiracılı daire gibi saçma sapan unsurlar ortaya atılacak ve aidat ödemeleri konusunda huzursuzluklar yaşanacaktır. Profesyonel bir firma ile anlaşmanız durumunda aidatın paylaştırılması gibi bir yükünüz kalmayacak. Arsa payı, ev sahibi, kiracı gibi her detay düşünülerek sizlere eşit haklara sahip eşit aidat planlarını birisi çıkaracak ve herkes sizin kadar buna uymak zorunda olacaktır. Uyulmaması halinde gerekli yaptırımlar belirlenmiş olduğundan kimse bu sorumluluktan kaçamayacaktır. Yani bizlerin bu güne kadar yaşadığı 3 numara daha önceki aidatı ödemedi bende bu aidatı ödemiyorum o zaman durumlarıyla karşılaşma ihtimaliniz olmayacaktır. Yine aidat başlığı altında daire başına makbuz düzenlemek, bunu deftere işlemek yükümlülüğünüz kalmayacaktır. Belirlenen hesaplara yatırılan aidatlar banka hesaplarında kayıtlı olacak ve hak ihlali durumu yasal olarak da sorun olmaktan çıkacaktır.

WhatsApp chat